• slider
  • slider
  • slider

Specjaliści w dziedzinie wózków widłowych – o naszej firmie

Specjaliści w dziedzinie wózków widłowych – o naszej firmie

Działając na rynku wózków widłowych już od 1994 roku, zyskaliśmy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza firma z Olsztyna zapewnia profesjonalny serwis i naprawę wózków widłowych wszystkich marek. Zajmujemy się modelami firm Toyota, Nissan, Heli, Mitsubishi, Linde, Still, Jungheinrich, Komatsu, Clark, Balckancar, TCM, HC itd.

Miło nam też Państwa poinformować, że już od 2012 roku działamy jako autoryzowany dealer wózków widłowych HELI.

Hydraulika siłowa

Zajmujemy się również naprawą i regeneracją siłowników hydraulicznych oraz obsługą platform załadowczych w samochodach ciężarowych, a także HDS.

Nasza oferta hydrauliki siłowej obejmuje m.in. wymianę tłoczysk i uszczelnień, czyszczenie i smarowanie podzespołów oraz wymianę cylindrów.

Posiadamy na wynajem wózki widłowe i sprzęt do wykopów. Mamy też uprawnienia do prowadzenia  kursów na operatorów wózków widłowych.

Jesteśmy cenionym partnerem dla największych firm z Warmii i Mazur!

Ze względu na profesjonalizm naszych pracowników oraz kompleksowość naszej oferty obejmującej nie tylko bogaty wybór nowych i używanych wózków, ale też osprzęt do wózków widłowych – nasza firma jest postrzegana jako lider naszej branży nie tylko w Olsztynie, ale też na całej Warmii i Mazurach!

Fotolia_57904398_Subscription_XL