Doradzamy jak pozyskać środki – Finansowanie zakupu wózka widłowego

Przedsiębiorco! Nie masz gotówki, a potrzebujesz wózka widłowego? To nie problem! Zgłoś się do nas, a zaproponujemy dogodne rozwiązania.

Wynajem krótkookresowy  i długookresowy

-Potrzebujesz wózka na chwilę? Skorzystaj z oferty krótkoterminowego wynajmu wózka widłowego. Cena zależy od długości okresu najmu. Chcesz dowiedzieć się jakie wózki są dostępne, zajrzyj tu: OFERTA

-Twoja firma wymaga tego, aby wózek widłowy był zawsze na miejscu, ale nie chcesz obarczać się dodatkowymi obowiązkami? Oferujemy długoterminowy (36, 48 lub 60 miesięcy) wynajem fabrycznie nowych wózków widłowych HELI.

Dzięki takiemu rozwiązaniu stawka miesięczna jest stała, a odpowiedzialność za rejestrację,przeglądy i awarię spoczywa na nas. Więcej informacji udzieli przedstawiciel handlowy : tel. 882 038 971

Leasing

Czy wiedziałeś/aś, że wózek możesz kupić w taki sam sposób jak samochód? Truck Motor współpracuje z licznymi leasingodawcami, pomożemy Ci znaleźć odpowiedni leasing, przejść wszystkie formalności i dostarczymy nowy wózek widłowy pod same drzwi!  Zadzwoń lub napisz e-mail z zapytaniem.

 

Raty

Nie interesują Cię wynajmy? Chcesz mieć swój wózek widłowy, ale nie masz całej kwoty, aby zapłacić za maszynę jednorazowo? Nie ma sprawy, rozłożymy kwotę na dogodne dla Ciebie raty! Dla nas klient i jego zadowolenie jest najważniejsze. Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw sprzedaży.

 

DOFINANSOWANIE Z ZUS

Nie przegap okazji! Skorzystaj z dofinansowania ZUS na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie! Możesz uzyskać nawet do 90% wartości kupowanego wózka widłowego!

Od stycznia 2018 roku systematycznie realizujemy dostawy nowych wózków Heli w ramach naboru wniosków z lat 2015-2017!

Od 2018 roku ZUS dokonuje wyboru projektów skierowanych do dofinansowania w ramach konkursu, który ogłaszany będzie przynajmniej raz w roku.

Wystarczy, że prowadzisz działalność gospodarczą oraz w terminie opłacasz składki ZUS a już możesz starać się o dofinansowanie! Szczegóły znajdziesz na stronach ZUS!

Nasza firma kompleksowo przygotuje Ci wniosek o dofinansowanie, a także zapewni profesjonalny dobór sprzętu do Twoich potrzeb!

Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami!

 

Inne dotacje

Nie jesteś zainteresowany/na naszymi propozycjami? Szukasz sposobu na pozyskanie środków na zakup wózka widłowego? A może już masz pomysł skąd uzyskać dofinansowanie, ale nie potrafisz lub nie masz czasu zająć się tym sam? Świetnie trafiłeś, Truck Motor pomoże Ci uzyskać dofinansowanie np. ze środków Unijnych, napiszemy wniosek, zbierzemy informacje, skompletujemy dokumentację, a Tobie pozostanie tylko czekać na pozyskanie funduszy. Skontaktuj się z nami!

 

Fotolia_57904398_Subscription_XL