Zadbaj o wózek!

Zima to…

…czas, w którym należy zwrócić szczególną uwagę na swój sprzęt. Niskie temperatury na zewnątrz, ciepło w magazynie może wyrządzić ogromne szkody w Twoim wózku. Dlatego trzeba zadbać o wnętrze Twojej maszyny, ale także myśleć o niej w każdej chwili podczas użytkowania.

Część czynności możesz wykonać sam, część zleć profesjonalistom. W okresie zimowym bardzo ważna jest wymiana płynów i olejów na te przeznaczone do ujemnych temperatur, ich formuła, dzięki mniejszej lepkości, nie blokuje tłoków, co ułatwia rozruch silnika. Zadbaj również o ogumienie, starte opony wymień na te z nowym bieżnikiem. Jeżeli warunki atmosferyczne tego wymagają, zaleca się również stosowanie łańcuchów tekstylnych lub stalowych.

Zadzwoń do nas i zapytaj o dogodny termin wymiany oleju, a my przy okazji dokonamy wymiany wszelkich niezbędnych filtrów oraz wykonamy przegląd konserwacyjno-dozorowy Twojego wózka.

Jeśli posiadasz wózek elektryczny, nie zapominaj o częstym przeglądzie baterii. To gwarancja tego, aby bateria posłużyła Ci jak najdłużej. Sprawdzaj stan elektrolitu, jeśli to konieczne uzupełnij go choćby wodą destylowaną. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja bateria pracuje i jest ładowana sprawnie, zamów wizytę naszego serwisanta.

Jakie wózki najlepiej posłużą nam w zimę?
Te z napędem na przednie koła, co pozwoli nam na bezpieczną jazdę nawet po oblodzonej nawierzchni. Dla bezpieczeństwa i komfortu operatora ważna jest również ogrzewana kabina. Brak elektroniki jest dodatkowym plusem w trudnych warunkach atmosferycznych. Wszystko to możesz mieć kupując lub wynajmując wózek Heli.

Zadzwoń i umów się na wizytę. Jeśli będzie taka potrzeba, sprowadzimy Twój wózek do naszego serwisu!