Specjaliści w dziedzinie wózków widłowych – o naszej firmie

Specjaliści w dziedzinie wózków widłowych – o naszej firmie

Działając na rynku wózków widłowych już od 1994 roku, zyskaliśmy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza firma z Olsztyna zapewnia profesjonalny serwis i naprawę wózków widłowych wszystkich marek!

Od 2012 roku działamy jako autoryzowany dealer wózków widłowych HELI. Posiadamy wyłączność na sprzedaż wózków marki Heli w województwie warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim.

Hydraulika siłowa

Zajmujemy się również naprawą i regeneracją siłowników hydraulicznych oraz obsługą platform załadowczych w samochodach ciężarowych, a także HDS.

Nasza oferta hydrauliki siłowej obejmuje m.in. wymianę tłoczysk i uszczelnień, czyszczenie i smarowanie podzespołów oraz wymianę cylindrów.

Posiadamy na wynajem wózki widłowe i sprzęt do wykopów. Mamy też uprawnienia do prowadzenia  kursów na operatorów wózków widłowych.

Jesteśmy cenionym partnerem dla największych firm z Warmii i Mazur!

Ze względu na profesjonalizm naszych pracowników oraz kompleksowość naszej oferty obejmującej nie tylko bogaty wybór nowych i używanych wózków, ale też osprzęt do wózków widłowych – nasza firma jest postrzegana jako lider naszej branży nie tylko w Olsztynie, ale też na całej Warmii i Mazurach!

 

Nieprzerwanie od prawie 25 lat jesteśmy obecni w branży wózków widłowych. Pozwoliło nam to zdobyć wysoki poziom specjalizacji w tym obszarze oraz zyskać bezcenne doświadczenie. Duże zaangażowanie połączone z pełnym profesjonalizmem zyskały uznanie w oczach klientów. Również producenci maszyn docenili naszą firmę i od 2012 jesteśmy autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki Heli – obecnie największego producenta wózków na świecie. Wszystko to sprawiło, że dziś możemy śmiało określić się mianem regionalnego lidera na rynku wózków widłowych.

Klienci widzą, że wybierając współpracę z nami, mogą liczyć na profesjonalną obsługę i kompleksowy zestaw usług. Oprócz sprzedaży, wynajmu oraz napraw wózków widłowych specjalizujemy się również w zagadnieniach związanych z hydrauliką siłową i przeglądami UDT.

Sprzedaż wózków widłowych

W ofercie posiadamy nowe urządzenia sprowadzane prosto od producenta – marki Heli, której jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą.

W naszej ofercie znalazł się również szeroki wachlarz części zamiennych oraz osprzętu do wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych

W przypadku, kiedy wykorzystują Państwo wózek widłowy w swojej firmie w ograniczonym zakresie, wówczas zakup urządzenia może być niepotrzebnym wydatkiem. Doskonałym rozwiązaniem będzie dla Was nasza propozycja wynajmu krótkoterminowego.

Mamy również propozycje dla firm, które chciałyby zoptymalizować koszty w swoim przedsiębiorstwie. Jest nią długoterminowy wynajem wózka widłowego. Oferujemy możliwość dzierżawy na okres 36, 48 lub 60 miesięcy. Przez cały okres trwania umowy koszty pozostają na niezmienionym poziomie. Cena wynajmu obejmuje również usługi serwisowe w zakresie przeglądów oraz napraw.

Serwis wózków widłowych

Oprócz sprzedaży i wynajmu oferujemy również usługi naszego profesjonalnego serwisu wózków widłowych. Przeprowadzamy przeglądy, naprawy i remonty urządzeń. Zajmujemy się także wykonywaniem przeglądów UDT, serwisem wind zwiadowczych, regeneracją siłowników hydraulicznych, konserwacją HDS oraz naprawą maszyn budowlanych.

Fotolia_57904398_Subscription_XL