O Heli

Niezawodne i proste wózki widłowe od renomowanego producenta!

HELI to obecnie największy producent wózków widłowych na świecie. W 2017 roku z taśm produkcyjnych fabryki Heli zjechało 120 000 maszyn – żadna inna marka na świecie nie złamała magicznej setki. HELI to niezawodność i prostota oraz niemal całkowity brak elektroniki!

https://truckmotor.pl/oferta/uzywane-wozki-widlowe/

Firma Anhui Heli Co. LTD. założona została w 1958 roku i w ciągu ponad 50 lat swojej historii stała się jedną z największych na świecie firm produkujących wózki widłowe. Dziś całkowita powierzchnia, na której znajdują się fabryki wynosi ponad 1000 hektarów, a zatrudnienie to ponad 7000 pracowników.  W Chinach Heli jest absolutnym numerem jeden mając prawie 30% udziału w krajowym rynku, a firma notowana jest na giełdzie w Szanghaju pod kodem SH600761.

Obecnie Heli jest najwyżej sklasyfikowanym producentem z Chin w TOP20 światowych producentów wózków. Z roku na rok bije rekordy liczby wyprodukowanych urządzeń, a możliwości produkcyjne sięgają nawet 200 000 sztuk.

Do Polski Heli trafiło na początku XX wieku. Od 2012 oficjalnie sprzedażą Heli w północno-wschodniej Polsce zajmujemy się my!

Oferujemy:

– sprzedaż

– raty

– leasing

– wynajem długoterminowy

– dofinansowania

Szukasz leasingu? We współpracy z największymi bankami przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na leasing wózka widłowego!