Serwis wózków widłowych

Nasza firma zapewnia profesjonalny serwis wózków widłowych. Dysponujemy specjalnymi samochodami wyposażonymi w części zamienne oraz narzędzia. Wykonujemy przeglądy i naprawy z dojazdem do Klienta. Drobne naprawy wózków widłowych zazwyczaj przeprowadzamy na miejscu postoju wózka, a większe remonty w siedzibie firm. Po skończonym remoncie Klient zawsze otrzymuje protokół naprawy z wyliczeniem wykonanych czynności.

Przeprowadzamy serwisy wózków widłowych następujących marek:
Toyota, Nissan, Mitsubishi, Caterpillar, TCM, Komatsu, Hyster, Jungheinrich, Yale, Clark i inne np. bułgarskie Balkancar, polskie Rak i GPW.

Posiadamy bogaty wybór części zamiennych do wózków widłowych oraz osprzęt i akumulatory. W razie braku w magazynie jakiejś części, zamawiamy ją.

Naszym Klientom proponujemy też stałą współpracę serwisową w oparciu o miesięczną, ryczałtową stawkę. W ten sposób można zaoszczędzić na wielu kosztach, uzyskać dodatkowe rabaty i znaleźć się na liście priorytetowych Klientów!

Oferujemy dwa tysiące części zamiennych do wózków widłowych oraz akumulatory i osprzęt. Możemy Państwu zaproponować części oryginalne do wózków, jak również ich tańsze zamienniki. Jeżeli poszukiwanych przez Klienta części nie będzie w naszym magazynie, zamówimy je w przeciągu 5 dni.

Chcesz umówić naprawę, zamówić serwis bądź zasięgnąć fachowej pomocy? Zadzwoń pod numer 608 324 059 lub napisz: truckmotor@truckmotor.pl